Sháníme posily do našeho týmu. Pokud znáš dobře dotnet nebo Javu a chceš se učit novým věcem, tak čti dál.
Představení
Jsme Twareg (čteme tuareg, ale někdy i tvarek), firma zabývající se vývojem webových aplikací, které jsou výkonné, dostupné a škálovatelné. K tomu primárně užíváme platformu Microsoft .NET (C#, ASP.NET). Používáme nejmodernější technologie (např. ASP.NET MVC, Dynamic Data, WCF, „Velocity“) a snažíme se o moderní postupy při vývoji našeho software. Všichni máme zkušenosti z portálu Atlas.cz a jsme ochotní se o ně podělit. Když řeknu, že jsme dynamický tým, asi bych lhal. Představte si dynamický tým a svou představu vynásobte deseti. :)
Naše kancelář je vybavena různobarevnými pěnovými míčky, a když vás někdo naštve, můžete si po něm hodit. Dostáváme stravenky a chodíme je společně projíst někam na Anděla. Věhlasný je také náš rituál vaření, který jsme si přinesli z Atlasu.
Pokud hledáte naše webové stránky, tak vězte, že jsme si žádné
ještě nestihli udělat, ale máme to v plánu. najdete je na
adrese www.twareg.com. Pokud vás
zajímá naše zázemí, tak vězte, že jsme spřátelenou společností Ataxa a sídlíme ve stejné budově.
Na čem děláme
Našim hlavním produktem je codename „Hyas“. Je to reklamní systém, který si klade za cíl poučit se z chyb konkurenčních systémů, zachovat si jejich výhody a přinést něco nového. Být prostě lepší. Jak prosté. Nyní máme téměř připravené jádro systému, které půjde brzo do testování. Potřebujeme ale další lidi, kteří by nám pomohli nad ním napsat veřejné API (SOAP, REST), administrační/uživatelské rozhranní a další potřebné komponenty. Pokud vás toto zajímá, neváhejte mě kontaktovat!
Pokud byste raději dělali na webech, je tady ta možnost také. Děláme na Web 2.0 projektech založených na znovupoužitelných komponentách (a tím rozhodně nemyslím jen server controly). Aktuálně děláme katalog nightlife podniků se silnou integrací sociálních prvků. A ve frontě čekaj další neméně zajímavé. Pokud se na nich chcete podílet, ozvěte se mi!
Koho hledáme
Předně schopné vývojáře. Takové, co mají chuť se učit novým věcem a chtějí se o své poznatky dělit. :) Takové, co mají týmového ducha, kterým nevadí zůstat občas v práci dýl a zahrát si třeba Wiičko nebo jít společně do kina, na bowling nebo jenom na jedno.











Komentáře
MG
12.27 - 3. prosince 2008 | #
Dero
13.53 - 3. prosince 2008 | #
Aleš Roubíček
14.00 - 3. prosince 2008 | #
MG
17.35 - 3. prosince 2008 | #
David Kovář
22.51 - 3. prosince 2008 | #
Aleš Roubíček
07.30 - 4. prosince 2008 | #
optik
13.21 - 5. prosince 2008 | #
Aleš Roubíček
19.42 - 5. prosince 2008 | #
Radek
11.57 - 8. prosince 2008 | #
pachollini
12.18 - 10. prosince 2008 | #
Aleš Roubíček
18.13 - 10. prosince 2008 | #
DGO
21.45 - 11. prosince 2008 | #
Jakub Hejda
23.15 - 23. března 2009 | #
Místo pro tvůj názor